Oświadczenia majątkowe

Lista oświadczeń majątkowych Radnych Rady Gminy Kościerzyna

Załączniki

2016 Bławat Krzysztof Pobierz  
2016 Bober Andrzej - Przewodniczący Rady Gminy Pobierz  
2016 Bober Andrzej - Przewodniczący Rady Gminy - uzupełnienie Pobierz  
2016 Bober Tadeusz Pobierz  
2016 Burandt Wojciech Pobierz  
2016 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2016 Gierszewski Daniel Pobierz  
2016 Jankowski Piotr Pobierz  
2016 Jażdżewski Rafał Pobierz  
2016 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2016 Mański Bogdan Pobierz  
2016 Miszczak Andrzej Pobierz  
2016 Niklas Franciszek Pobierz  
2016 Seyda Marian Pobierz  
2016 Szczepańska Danuta Pobierz  
2016 Żurek Marcin Pobierz  
2015 Bławat Krzysztof Pobierz  
2015 Bober Andrzej - Przewodniczący Rady Gminy Pobierz  
2015 Bober Tadeusz Pobierz  
2015 Burandt Wojciech Pobierz  
2015 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2015 Gierszewski Daniel Pobierz  
2015 Jankowski Piotr Pobierz  
2015 Jażdżewski Rafał Pobierz  
2015 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2015 Mański Bogdan Pobierz  
2015 Miszczak Andrzej Pobierz  
2015 Niklas Franciszek Pobierz  
2015 Seyda Marian Pobierz  
2015 Szczepańska Danuta Pobierz  
2015 Żurek Marcin Pobierz  
2014 Bławat Krzysztof Pobierz  
2014 Bober Andrzej Pobierz  
2014 Bober Tadeusz Pobierz  
2014 Burandt Wojciech Pobierz  
2014 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2014 Gierszewski Daniel Pobierz  
2014 Jankowski Piotr Pobierz  
2014 Jażdżewski Rafał Pobierz  
2014 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2014 Mański Bogdan Pobierz  
2014 Miszczak Andrzej Pobierz  
2014 Niklas Franciszek Pobierz  
2014 Seyda Marian Pobierz  
2014 Szczepańska Danuta Pobierz  
2014 Żurek Marcin Pobierz  
2014 Bławat Krzysztof na początek kadencji Pobierz  
2014 Bober Andrzej na początek kadencji Pobierz  
2014 Bober Tadeusz na początek kadencji Pobierz  
2014 Burandt Wojciech na początek kadencji Pobierz  
2014 Cieszyńska Bożena na początek kadencji Pobierz  
2014 Gierszewski Daniel na początek kadencji Pobierz  
2014 Jankowski Piotr na początek kadencji Pobierz  
2014 Jażdżewski Rafał na początek kadencji Pobierz  
2014 Maliszewski Arkadiusz na początek kadencji Pobierz  
2014 Mański Bogdan na początek kadencji Pobierz  
2014 Miszczak Andrzej na początek kadencji Pobierz  
2014 Niklas Franciszek na początek kadencji Pobierz  
2014 Seyda Marian na początek kadencji Pobierz  
2014 Szczepańska Danuta na początek kadencji Pobierz  
2014 Żurek Marcin na początek kadencji Pobierz  
2013 Bober Andrzej Pobierz  
2013 Brzoskowski Kazimierz Pobierz  
2013 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2013 Gierszewski Daniel Pobierz  
2013 Hetmański Waldemar Pobierz  
2013 Hildebrandt Elżbieta Pobierz  
2013 Jankowski Piotr Pobierz  
2013 Kwidziński Piotr Pobierz  
2013 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2013 Mański Bogdan Pobierz  
2013 Niklas Franciszek Pobierz  
2013 Sadowski Jan Pobierz  
2013 Szczepańska Danuta Pobierz  
2013 Szulist Zygmunt Pobierz  
2013 Śliwicki Jerzy Pobierz  
2012 Bober Andrzej Pobierz  
2012 Brzoskowski Kazimierz Pobierz  
2012 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2012 Gierszewski Daniel Pobierz  
2012 Hetmański Waldemar Pobierz  
2012 Hildebrandt Elżbieta Pobierz  
2012 Jankowski Piotr Pobierz  
2012 Kwidziński Piotr Pobierz  
2012 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2012 Mański Bogdan Pobierz  
2012 Niklas Franciszek Pobierz  
2012 Sadowski Jan Pobierz  
2012 Śliwicki Jerzy Pobierz  
2012 Szczepańska Danuta Pobierz  
2012 Szulist Zygmunt Pobierz  
2011 Bober Andrzej Pobierz  
2011 Brzoskowski Kazimierz Pobierz  
2011 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2011 Gierszewski Daniel Pobierz  
2011 Hetmański Waldemar Pobierz  
2011 Hildebrandt Elżbieta Pobierz  
2011 Jankowski Piotr Pobierz  
2011 Kwidziński Piotr Pobierz  
2011 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2011 Mański Bogdan Pobierz  
2011 Niklas Franiszek Pobierz  
2011 Sadowski Jan Pobierz  
2011 Szczepańska Danuta Pobierz  
2011 Szulist Zygmunt Pobierz  
2011 Śliwicki Jerzy Pobierz  
2010 Bober Andrzej Pobierz  
2010 Brzoskowski Kazimierz Pobierz  
2010 Cieszyńska Bożena Pobierz  
2010 Gierszewski Daniel Pobierz  
2010 Hetmański Waldemar Pobierz  
2010 Hildebrandt Elżbieta Pobierz  
2010 Jankowski Piotr Pobierz  
2010 Kwidziński Piotr Pobierz  
2010 Maliszewski Arkadiusz Pobierz  
2010 Mański Bogdan Pobierz  
2010 Niklas Franciszek Pobierz  
2010 Sadowski Jan Pobierz  
2010 Śliwicki Jerzy Pobierz  
2010 Szczepańska Danuta Pobierz  
2010 Szulist Zygmunt Pobierz  
2010 Bober Andrzej na początek kadencji Pobierz  
2010 Brzoskowski Kazimierz na początek kadencji Pobierz  
2010 Cieszyńska Bożena na początek kadencji Pobierz  
2010 Gierszewski Daniel na początek kadencji Pobierz  
2010 Hetmański Waldemar na początek kadencji Pobierz  
2010 Hildebrandt Elżbieta na początek kadencji Pobierz  
2010 Jankowski Piotr na początek kadencji Pobierz  
2010 Kwidziński Piotr na początek kadencji Pobierz  
2010 Maliszewski Arkadiusz na początek kadencji Pobierz  
2010 Mański Bogdan na początek kadencji Pobierz  
2010 Niklas Franciszek na początek kadencji Pobierz  
2010 Sadowski Jan na początek kadencji Pobierz  
2010 Szczepańska Danuta na początek kadencji Pobierz  
2010 Szulist Zygmunt na początek kadencji Pobierz  
2010 Śliwicki Jerzy na początek kadencji Pobierz  
2014 Śliwicki Jerzy na koniec kadencji Pobierz  
2014 Szulist Zygmunt na koniec kadencji Pobierz  
2014 Szczepańska Danuta na koniec kadencji Pobierz  
2014 Sadowski Jan na koniec kadencji Pobierz  
2014 Niklas Franciszek na koniec kadencji Pobierz  
2014 Mański Bogdan na koniec kadencji Pobierz  
2014 Maliszewski Arkadiusz na koniec kadencji Pobierz  
2014 Kwidziński Piotr na koniec kadencji Pobierz  
2014 Jankowski Piotr na koniec kadencji Pobierz  
2014 Hildebrandt Elżbieta na koniec kadencji Pobierz  
2014 Hetmański Waldemar na koniec kadencji Pobierz  
2014 Gierszewski Daniel na koniec kadencji Pobierz  
2014 Cieszyńska Bożena na koniec kadencji Pobierz  
2014 Brzoskowski Kazimierz na koniec kadencji Pobierz  
2014 Bober Andrzej na koniec kadencji Pobierz  

do druku