Gmina Kościerzyna


Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
e-PUAP
Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook




Gminna Karta Dużej Rodziny



Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Skorzewie



Polityka Prywatności
 
Urząd Gminy Kościerzyna
ul. Strzelecka 9
83-400 Kościerzyna
Telefon: 58 686 59 80
Fax: 58 686 59 83
e-mail: ug@koscierzyna.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek: 7.30 – 15.30
wtorek: 7.30 – 15.30
środa: 7.30 – 17.00
czwartek: 7.30 – 15.30
piątek: 7.30 – 14.00


RSS
Dziś jest:
wersja tekstowa

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

11 marca podczas VIII Gminnego Turnieju KGW wręczono nagrody dla najlepszych sportowców za wyniki osiągnięte w roku 2017. Nagrody i wyróżnienia stanowią wyraz uznania samorządu lokalnego dla środowiska sportowego za wkład we współtworzeniu i podnoszeniu kultury fizycznej w Gminie Kościerzyna.

Nagrody za osiągnięcia sportowe ustanowione zostały Uchwałą Rady Gminy Kościerzyna z dnia 9 listopada 2011 r. Aby ją otrzymać, należało złożyć wniosek do Wójta Gminy, wykazując osiągnięcia sportowe. Zgodnie z obowiązującym regulaminem nagrodzonych zostało 18 osób:

  1. Jakub Makurat (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  2. Monika Czapiewska-Kujawska (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  3. Dominik Półczyński (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  4. Julita Troka (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  5. Konrad Dułak (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  6. Wiktoria Lubecka (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  7. Łukasz Walczak (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  8. Daniel Pek (UKS Olimpijczyk Skorzewo) – lekkoatletyka
  9. Paweł Zblewski (Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej) – piłka siatkowa
  10. Olga Guzińska (Klub Manta)– pływanie w płetwach
  11. Damian Kutela (Klub Manta) – pływanie w płetwach
  12. Beata Felska (sekcja podnoszenia ciężarów Łubiana) – podnoszenie ciężarów
  13. Piotr Wołoszyk (sekcja podnoszenia ciężarów Łubiana) – podnoszenie ciężarów
  14. Maja Kolczyk (sekcja podnoszenia ciężarów Łubiana) – podnoszenie ciężarów
  15. Karolina Kropidłowska (sekcja podnoszenia ciężarów Łubiana) – podnoszenie ciężarów
  16. Dominik Kozłowski (sekcja podnoszenia ciężarów Łubiana) – podnoszenie ciężarów
  17. Marcin Chmielewski łucznictwo
  18. Marian Knuth sporty siłowe
Wszystkim wyróżnionym gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych sportowych zmaganiach.
 
do druku