Gmina Kościerzyna


Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
e-PUAP
Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook






Gminna Karta Dużej Rodziny



Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Skorzewie





Polityka Prywatności
 
Urząd Gminy Kościerzyna
ul. Strzelecka 9
83-400 Kościerzyna
Telefon: 58 686 59 80
Fax: 58 686 59 83
e-mail: ug@koscierzyna.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek: 7.30 – 15.30
wtorek: 7.30 – 15.30
środa: 7.30 – 17.00
czwartek: 7.30 – 15.30
piątek: 7.30 – 14.00


RSS
Dziś jest:
wersja tekstowa

Stypendia trafiły do najzdolniejszych uczniów i studentów

28 listopada najzdolniejsi uczniowie i studenci otrzymali Stypendia Edukacyjne Gminy Kościerzyna. Wyróżnienia trafiły do 86 osób.
 
Uczniowie, studenci, członkowie ich rodzin oraz nauczyciele zjawili się w czwartek w sali posiedzeń Urzędu Gminy Kościerzyna, by wziąć udział w uroczystości uhonorowania najzdolniejszej młodzieży.
 
W skład oceniającej wnioski Komisji Stypendialnej wchodziły: Katarzyna Knopik (sekretarz Gminy Kościerzyna), Barbara Jankowska (dyrektor Zakładu Oświaty Gmina Kościerzyna) i Danuta Szczepańska (przewodnicząca komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Spraw Socjalnych Danuta Szczepańska). Stypendia otrzymali uczniowie i studenci, którzy mogą pochwalić się imponującą średnią ocen, ale również osiągnięciami w olimpiadach i konkursach. Nie bez znaczenia jest  też działalność społeczna.
 
 
Komisja Stypendialna postanowiła przyznać stypendia niżej wymienionym osobom :
  1. Malwina Grau – SP w Wielkim Klinczu
  2. Natalia Grau – SP w Wielkim Klinczu
  3. Amelia Marczyk – SP w Wielkim Klinczu
  4. Kinga Troka – SP w Wielkim Klinczu
  5. Julia Cieplińska – SP w Wielkim Klinczu
  6. Damian Duraj – SP w Wielkim Klinczu
  7. Kordian Zaworski– SP w Wielkim Klinczu
  8. Weronika Redzimska – SP w Wielkim Klinczu
  9. Joanna Bek – SP w Wielkim Klinczu
  10. Faustyna Marczyk – SP w Wielkim Klinczu
  11. Malwina Cylka – SP w Wielkim Klinczu
  12. Michał Stosik – SP w Skorzewie
  13. Kinga Bober – SP w Skorzewie
  14. Maja Kroplewska – SP w Skorzewie
  15. Karol Paluszyński – SP w Skorzewie
  16. Kacper Wilke – SP w Skorzewie
  17. Zuzanna Eron – Sp w Skorzewie
  18. Julia Pobrucka – SP w Nowym Klinczu
  19. Anna Szenwald – SP w Nowym Klinczu
  20. Sara Zblewska – SP w Nowym Klinczu
  21. Daria Freda – SP w Nowym Klinczu
  22. Wiktoria Czapiewska – SP w Niedamowie
  23. Olivia Ossowska – SP w Niedamowie
  24. Alicja Cichosz – SP w Niedamowie
  25. Dobrosława Wardyn – SP w Niedamowie
  26. Michalina Bober – SP w Niedamowie
  27. Zuzanna Maszk – SP w Kaliskach
  28. Piotr Walkusz – SP w Kaliskach
  29. Tatiana Lis – SP w Kaliskach
  30. Anna Olszewska – SP w Wąglikowicach
  31. Weronika Góra – SP w Wąglikowicach
  32. Anna Pellowska – SP w Wąglikowicach
  33. Amelia Majkowska – SP w Wąglikowicach
  34. Wiktoria Kropidłowska – SP w Łubianie
  35. Anna Peplińska – SP w Łubianie
  36. Joanna Litwin – SP w Łubianie
  37. Agata Tuszkowska – SP w Łubianie
  38. Nikodem Młyński – SP w Łubianie
  39. Aleksandra Okoniewska – SP w Łubianie
  40. Gabriel Piekarski – SP w Łubianie
  41. Marcelina Daft – SP w Łubianie
  42. Maja Masłowska – SP w Łubianie
  43. Szymon Myszk – SP w Łubianie
  44. Krystian Eron – SP w Łubianie
  45. Mikołaj Ściążko – SP w Łubianie
  46. Magdalena Arndt – SP w Łubianie
  47. Mateusz Jażdżewski – SP w Wielkim Podlesiu
  48. Michał Łosiński – SP w Wielkim Podlesiu
  49. Jakub Pałasz – SP w Wielkim Podlesiu
  50. Julia Felskowska – SP w Wielkim Podlesiu
  51. Oliwia Ziegert – SP w Wielkim Podlesiu
  52. Dominika Ziplińska – Gimnazjum w Wąglikowicach
  53. Anna Gańska – Gimnazjum w Skorzewie
  54. Natalia Lipiec – Gimnazjum w Łubianie
  55. Izabela Brandt  – Gimnazjum w Łubianie
  56. Weronika Lass – Gimnazjum w Łubianie
  57. Aleksandra Pellowska – Gimnazjum w Łubianie
  58. Norbert Hinc – Gimnazjum w Łubianie
  59. Julia Grau – Gimnazjum w Wielkim Klinczu
  60. Wiktoria Stolc – Gimnazjum w Wielkim Klinczu
  61. Bartosz Marczyk – Gimnazjum w Wielkim Klinczu
  62. Anna Benka– Gimnazjum w Wielkim Podlesiu
  63. Amelia Wenta – Gimnazjum w Wielkim Podlesiu
  64. Agnieszka Tutkowska – Zespół Szkół Rolniczych w Bolesławowie
  65. Aleksandra Kujach – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni
  66. Karol Felskowski – PZS Nr 2 w Kościerzynie
  67. Magda Jereczek - I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie
  68. Natalia Breza – I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie
  69. Augustyn Żurawski – I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie
  70. Zuzanna Skrzypkowska - V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  71. Weronika Brzezińska – PZS Nr 1 w Kościerzynie
  72. Jakub Osowski – PZS Nr 2 w Kościerzynie
  73. Sławomir Wica – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
  74. Aleksandra Jereczek – Politechnika Gdańska w Gdańsku
  75. Karolina Narkiewicz – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  76. Anna Meyer – Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  77. Aniela Strahl – Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  78. Izabela Zaborowska – Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
  79. Klaudia Bober – Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  80. Kacper Bober – Politechnika Gdańska w Gdańsku
  81. Joanna Wilkowska – Gdański Uniwersytet Medyczny w Gdańsku
  82. Tomasz Plata – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  83. Danuta Wronikowska – Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  84. Alina Bajonczak – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  85. Konrad Skwierawski – Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
  86. Justyna Glińska – Uniwersytet Warszawski w Warszawie
 
Wójt Gminy Kościerzyna oraz Przewodniczący Rady Gminy pogratulowali stypendystom doskonałych osiągnięć i podkreślali, że tak duża liczba zdolnych młodych ludzi to wielki powód do dumy.

Bogatą galerię zdjęć z uroczystego wręczenia stypendiów znaleźć można TUTAJ.
 









































do druku